camping lot

camping lot CAMPING LA FAURIE camping

camping lot

camping : Als in een echte tuin van Eden zijn charme en de groene omgeving hier koning. De gebouwen van de voormalige natuurstenen schaapskooi met de in het oog springende majestueuze duiventil kenmerkt het domein en hebben aan elke bezoeker een verhaal te vertellen.
Chalet Rêve Premium 2 slaapkamersVanaf 70 € / nacht. Oppervlakte: 34 m² + 10 m² terras Aantal pers.: 5 Aantal slaapkamers: 2 Badkamer: 1 WC : 1 Keuken: 1 Televisie Verwarming Bouwjaar: 2006/2011 Huisdieren toegestaan onder voorwaarden . Indeling : Woonkamer / keuken, vaatwerk en keukengerei, afwasbak, 3 gaspitten, koelkast/vrieskastcombinatie, tafel, bankje. 1 TV 60 cm in de woonkamer. 1 slaapkamer : 1 dubbel bed van 140 x 190 cm en 2 hangkasten. 1 slaapkamer : 3 enkele bedden van 70 x 190 cm en 2 hangkasten. Dekbed en kussens (Dekbedhoes lakens en slopen extra te huren – Dekbedhoes verplicht). Badkamer, toilet, overdekt terras van 10 m2, tuinmeubels. Verwarming inbegrepen vóór 31/05 en na 06/09. . lot
Bungalow Eco 2 slaapkamersVanaf 33 € / nacht. Oppervlakte: 16 m² inclusief 8 m² terras Aantal pers.: 4 Aantal slaapkamers: 2 Geen toilet en badkamer aanwezig Keuken: 1 Bouwjaar: 2002 hersteld in 2014 Huisdieren toegestaan onder voorwaarden . Indeling : 1 tafel, 4 stoelen, hangkasten, 1 kastje met vaatwerk, 1 koelkast, 1 kookplaat met 2 gaspitten, magnetron. 1 slaapkamer : 1 dubbel bed van 140 x 190 cm. 1 slaapkamer : 2 enkele bedden van 70 x 190 cm. Dekbed en kussens (Dekbedhoes lakens en slopen extra te huren – Dekbedhoes verplicht). 1 terras van 10 m2 en luifel van 8 m2. . lot
Mobile home Confort 2 slaapkamersVanaf 51 € / nacht. Oppervlakte: 28 m² + 11 m² terras Aantal pers.: 4/6 Aantal slaapkamers: 2 Badkamer: 1 WC : 1 Keuken: 1 Televisie Verwarming Bouwjaar: sup 5 jaar Huisdieren toegestaan onder voorwaarden . Indeling : Woonkamer / keuken, servies en keukengerei, afwasbak, 3 gaspitten, magnetron, koelkast/vrieskastcombinatie, tafel, bankje. 1 TV 60 cm in de woonkamer. 1 slaapkamer : 1 dubbel bed van 140 x 190 cm en hangkast. 1 slaapkamer : 2 enkele bedden van 70 x 190 cm et hangkast. Dekbed en kussens (Dekbedhoes lakens en slopen extra te huren – Dekbedhoes verplicht). Badkamer, toilet, overdekt terras van 11 m2, tuinmeubilair. Verwarming inbegrepen vóór 31/05 en na 06/09. lot

Mobile home Premium 38 3 slaapkamersVanaf 70 € / nacht. Oppervlakte: 38 m² + 23 m² terras Aantal pers.: 6/8 Aantal slaapkamers: 3 Badkamer: 2 WC : 1 Keuken: 1 Televisie Verwarming Bouwjaar: 2019 Huisdieren toegestaan onder voorwaarden . Indeling : Woonkamer / keuken, vaatwerk en keukengerei, afwasbak, 4 gaspitten, magnetron, koelkast/vrieskastcombinatie, tafel, bankje. 1 TV 60 cm in de woonkamer. 1 slaapkamer : 1 dubbel bed van 140 x 190 cm en hangkast. 1 slaapkamer : 2 enkele bedden van 70 x 190 cm et hangkast. Dekbed en kussens (Dekbedhoes lakens en slopen extra te huren – Dekbedhoes verplicht). 2 Badkamers, 2 toilets, overdekt terras van 23 m2, tuinmeubilair. Verwarming inbegrepen vóór 31/05 en na 06/09. . lot
camping : De zwemvoorschriften hangen bij de ingang van het zwembad ; bedankt voor het lezen én toepassen hiervan ; voor ieders veiligheid en welzijn..
In het winkeltje zijn overigens ook verschillende streekproducten te koop, van de wijnen van Cahors tot de kazen uit de omgeving.. lot

Voor het plezier en vermaak van zowel de kleintjes als de volwassenen stellen wij U aktiviteiten voor, zowel op de camping als buitenaf. Op de camping zelf vind U diverse speeltoestellen voor de gehele familie. Kom de benodigdheden lenen bij de receptie ; jeu-de-bouleballen, badmintonrackets, pingpongbatjes en –ballen, voetballen etc. Hier vind U ook een leeshoekje met boeken in diverse talen, om te lenen of te ruilen.. lot
Op deze donderdagavond komen we allemaal samen rond een grote barbeque en luisteren en dansen we op live muziek of we spelen met de hele familie houten reuzenspellen met de Bateleuse.. lot

Om uw verblijf tussen de Lot en de Dordogne zo aangenaam mogelijk te maken, biedt Camping du Domaine de la Faurie u verschillende diensten, zoals bijvoorbeeld een bar met een terras dat een prachtig uitzicht biedt op het heuvelachtige landschap van de Lot. ’s Avonds heet het restaurant u welkom om van de heerlijke regionale specialiteiten te komen proeven.. lot

lot camping

  camping 4 sterren camping camping dieren geaccepteerd camping met een speeltuin camping met animaties camping met bungalows camping met chalets camping met kinderclub camping met lodges camping met waterpark camping met verwarmd zwembad camping met ingerichte tent camping in de natuur Last minute camping camping met schaduwrijke plaatsen gezellige camping camper camping camping voor caravans camping voor gezinnen camping plaats camping plaats bijzondere accommodatie bijzondere accommodaties huur camping Last minute reserveren camping huur bungalow huur chalet huur lodge huur stacaravan ingerichte tent camping huur camping plaats verhuur ongewone accommodatie huur een chalet huur een stacaravan huur een bungalow huur een kampeerplaats huur een ongebruikelijke accommodatie huur een lodge huur een ingerichte tent beste camping camping reserveren groep accommodatie mogelijk camping voor bedrijven camping voor bedrijf camping voor familie bijeenkomsten camping voor familiefeest groep camping camping voor bruiloften grote groepen camping accommodatie voor bedrijven accommodatie voor bedrijf familie bijeenkomsten accommodatie familiefeest accommodatie groep accommodatie bruiloft accommodatie vakantie accommodatie voor groep
Domaine de la Faurie Camping lot
Castel